O FIRMIE

Firma ŁAPIŃSKI-WINDYKACJA specjalizuje się w świadczeniu usług windykacyjnych, prawnych i obsłudze prewencyjnej wierzytelności. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa z różnych branż i sektorów gospodarki. W naszych działaniach wykorzystujemy wszelkie prawem dozwolone metody zmierzające do odzyskania należności od dłużników.

OFERTA

Działamy od A do Z – prowadzimy sprawę na każdym etapie postępowania – od momentu gdy dłużnik opóźnia się w sposób nieznaczny z płatnościami ( monitoring płatności ) poprzez typową windykację telefoniczną i terenową gdy sprawa przybiera bardziej niekorzystny obrót, następnie poprzez obsługę prawną na etapie sądowym, kończąc na windykacji z uzyskanym nakazem zapłaty bądź wyrokiem w ręku. Nasza ofertaOPINIE

Według opinii naszych klientów jesteśmy partnerem solidnym, rzetelnym a przede wszystkim skutecznym. Nie opieramy się jedynie na windykacji telefonicznej lub listownej tylko rzeczywiście gdy zachodzi potrzeba odwiedzamy dłużników w ich miejscu zamieszkania bądź siedzibie firmy celem doprowadzenia do spłaty należności.

WSPÓŁPRACA

Z wieloma naszymi klientami, dla których świadczymy stałą obsługę prawną współpracujemy od lat. Inni klienci do nas co jakiś czas powracają z nowymi sprawami, jeszcze innym z kolei tylko raz przydarzyła się wątpliwa przyjemność posiadania dłużnika – Firma ŁAPIŃSKI – WINDYKACJA do sprawy każdego klienta podejdzie rzetelnie i profesjonalnie.